6 Mar

Kellys Viper – podstawowe cechy linii rowerów

viper 20Nowa linia rowerów Kellys Viper to swoisty powrót do korzeni, jeśli chodzi o rowery górskie. Tradycyjny kształt, stonowane materiały i przede wszystkim charakterystyczna dla górali budowa i konstrukcja to cechy, które każdy miłośnik jazdy po trudnym terenie z pewnością pokocha.

Aluminium to podstawa
Rowery linii Kellys Viper 20 to przede wszystkim konstrukcje aluminiowe. Dlaczego aluminium jest tak ważne dla każdego „górala”? Ponieważ nie tylko jest ono lekkie i wytrzymałe, ale też kultowe – jeśli chodzi o konstrukcję tego typu rowerów. Nie ma co ukrywać – carbon może i lżejszy jest, ale z pewnością jest on zbyt drogi dla zwykłych miłośników jazdy rowerowej.

Siła tkwi w calach
Rowery Kellys Viper to przede wszystkim standardowy rozmiar kół. Klasyczne 26 cali to standardowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają zwinność i szybką jazdę, połączoną z wygodą i łatwym prowadzeniem roweru. Jazda rowerem o dobrze dobranym rozmiarze kół nie będzie uciążliwa nawet wtedy, gdy trasa okaże się zbyt grząska i trudna dla innych jednośladów.

Powrót do korzeni i standardowe cechy górala to najważniejsze dla wielu górskich rowerzystów cechy, bez których nie ma dobrej jazdy. Nawet po bardzo trudnym terenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *