Kellys Viper – podstawowe cechy linii rowerów

viper 20Nowa linia rowerów Kellys Viper to swoisty powrót do korzeni, jeśli chodzi o rowery górskie. Tradycyjny kształt, stonowane materiały i przede wszystkim charakterystyczna dla górali budowa i konstrukcja to cechy, które każdy miłośnik jazdy po trudnym terenie z pewnością pokocha.

Aluminium to podstawa
Rowery linii Kellys Viper 20 to przede wszystkim konstrukcje aluminiowe. Dlaczego aluminium jest tak ważne dla każdego „górala”? Ponieważ nie tylko jest ono lekkie i wytrzymałe, ale też kultowe – jeśli chodzi o konstrukcję tego typu rowerów. Nie ma co ukrywać – carbon może i lżejszy jest, ale z pewnością jest on zbyt drogi dla zwykłych miłośników jazdy rowerowej.

Siła tkwi w calach
Rowery Kellys Viper to przede wszystkim standardowy rozmiar kół. Klasyczne 26 cali to standardowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają zwinność i szybką jazdę, połączoną z wygodą i łatwym prowadzeniem roweru. Jazda rowerem o dobrze dobranym rozmiarze kół nie będzie uciążliwa nawet wtedy, gdy trasa okaże się zbyt grząska i trudna dla innych jednośladów.

Powrót do korzeni i standardowe cechy górala to najważniejsze dla wielu górskich rowerzystów cechy, bez których nie ma dobrej jazdy. Nawet po bardzo trudnym terenie.