Rowery Haibike

Haibike

Zastanawiasz się, z czego wynika tak ogromne zainteresowanie, jakie wzbudzają obecnie rowery elektryczne? Wpływ na to może mieć na przykład wygoda. Wielu z nas nie lubi aktywności fizycznej, w związku z czym jazda na rowerze bez wspomagania elektrycznego mogłaby być dla takich osób nieprzyjemna. Pamiętać trzeba w tym przypadku również o stanie polskich dróg oraz ilości podjazdów, które potrafią znaleźć się na trasie. W takiej sytuacji rower z napędem elektrycznym będzie bardzo pomocny.

Popularność rowerów elektrycznych

Ten rodzaj rowerów zyskał ogromne zainteresowanie również dzięki samym osiągom. Wspomaganie elektryczne umożliwia poruszanie się na rowerze nawet z prędkością przekraczającą dwadzieścia kilometrów na godzinę, a także umożliwia nam pokonanie nawet kilkudziesięciu kilometrów. Dla większości osób jest to odległość nie do pokonania przy standardowej wersji roweru. Taki zasięg otwiera nam drogę do nieograniczonej ilości nowych tras. Od momentu zakupu możemy zwiedzić zdecydowanie większy obszar, bez konieczności podwożenia rowerów samochodem!

Haibike

Firma Haibike sprawiła, że rowery elektryczne nie są już kojarzone tylko ze starszymi osobami lub tymi, którzy jeżdżą na rowerze elektrycznym w formie rehabilitacji. 

Jednoślady ze stajni Haibike to sportowe e-rowery i e-rowery górskie, a także trekkingowe i zjazdowe –  przeznaczone do najbardziej ekstremalnych terenów. Teraz już wiesz, że rowery elektryczne nie muszą być nudne, mogą przysporzyć wiele wrażeń i adrenaliny na co dzień!

Oferta tej firmy w segmencie jednośladów ze wspomaganiem jest wyjątkowo rozbudowana, a jednocześnie poziom zaawansowania technologicznego, jaki prezentują rowery elektryczne Haibike to najwyższy światowy poziom. To marka dla profesjonalistów oraz osób wymagających, którym zależy aby zakupiony model był perfekc