Najbardziej popularne modele rowerów firmy Giant

Giant to tajwański producent rowerów, będący także częścią innych firm w branży. Korporacja Giant słynie z produkcji wysokiej jakości rowerów. W Polsce z firmą kojarzą się popularne w latach dziewięćdziesiątych rowery górskie. Rowery Giant to popularna marka jednośladów, która cieszy się uznaniem na całym świecie. W propozycji tajwańskiej firmy znajdują się zarówno jednoślady, które nadają się do zawodów związanych z kolarstwem, jak i jednoślady, które są proste w obsłudze na różnorodnych nawierzchniach.

Najbardziej popularne modele rowerów firmy Giant:

Modele górskie

Rower górski Giant to najwłaściwszy wybór dla osób, które chcą lekkiego pojazdu z wysokiej klasy akcesoriami. W Giant można znaleźć modele o odpowiednich rozmiarach, które z powodzeniem spełniają wymagania rowerzystów. Dotyczy to zarówno optymalnej długości rury podsiodłowej, jak i właściwej szerokości kierownicy czy odpowiedniego rozmiaru opon i kół. Specyfikacje opony w rowerach MTB mają istotny wpływ na specyfikę jazdy. Więcej o modelach górskich rowerów Giant możesz przeczytać – Tutaj.

Modele crossowe

Korzystnym zamiennikiem MTB jest rower górski typu cross country firmy Giant. W porównaniu z góralem pojazd ten jest bardziej wszechstronny. Rower tego typu sprawdza się także podczas regularnych wycieczek poza miasto, co zwiększa jego uniwersalność. Ponadto modele motocrossu giganta pozwalają na utrzymanie solidnej postawy podczas jazdy, co ułatwia rowerzystom utrzymanie prawidłowej postawy.

Modele szosowe

Model szosowy to wyjątkowy typ pojazdu rekreacyjnego. Wyróżniają się niską wagą, przez co ważną cechą tych rowerów jest to, że nie stanowią bardzo dużego obciążenia  podczas szybkiej jazdy. Ich budowa  pozwala na pokonywanie bardzo wielkich odległości w niewielkim czasie. Dlatego bardzo często wykorzystuje się te rowery do przekraczania prędkości lub pokonywania długich dystansów.

 

Comments are closed.